Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Oficiálne: Okrem Tipos Extraligy sa na Slovensku nebude hrať žiadna iná seniorská či juniorská hokejová súťaž

BRATISLAVA - V súvislosti s najnovšími opatreniami a nariadeniami vlády SR a Ústredného krízového štábu SR prijal SZĽH rozhodnutie pozastaviť súťaže a odložiť ich na neurčito.
Logo eirhjoew rhijewor ihoew.
Zdroj: SZĽH
Zdieľajte:

"Vzhľadom k prijatým opatreniami a nariadeniam vlády SR zo dňa 12. októbra 2020 SZĽH pozastavuje všetky juniorské, dorastenecké, kadetské súťaže, Slovenskú hokejovú ligu a 2. ligu seniorov s účinnosťou odo dňa 13. októbra 2020 a odkladá ich na neurčito. SZĽH prostredníctvom regionálnych zväzov tiež pozastavuje a odkladá na neurčito aj všetky súťaže žiakov a hokejovej prípravky," informoval hockeyslovakia.sk.

Prečítajte si aj

MetaTitle: USA Hokej NHL Oilers Lightning.Černák by mohol zamieriť z Tampy Bay do kanadského klubu a vytvoriť skvelé defenzívne duo

"SZĽH v dobe vydania tohto usmernenia nedisponuje rozhodnutím Úradu verejného zdravotníctva (ÚVZ), či sa prijaté nariadenia dotýkajú a do akej miery sa dotýkajú ostatných športových aktivít, ako sú hokejové kempy, tréningy a podobne. SZĽH vydá aktualizované usmernenia po analýze doplňujúcich informácií zo strany ÚVZ a štátneho tajomníka ministerstva školstva pre šport," píše sa ďalej na zväzovom webe.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: hockeyslovakia.sk

Diskusia

Podobné články