Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Stručný Roman Stantien

BRATISLAVA - Hokejisti Slovana Bratislava utrpeli šok na domácom ľade. Zverenci trénera Romana Stantiena prehrali s Detvou 6:7. Pre hostí išlo o historickú chvíľu.
MetaTitle: SR hokej TEL 4. kolo Slovan Bratislava Detva BAX.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Slovan začal zápas veľmi dobre a po ôsmich minútach vyhrával 2:0. Do prvej prestávky však inkasoval až štyri razy, z toho dvakrát v presilovke. "Belasí" pri stave 3:7 menili brankárov. Romana Durného vystriedal mladík Adam Beke. Ten už nedostal ani jeden gól. Domáci dokázali duel napokon stiahnuť na konečných 6:7. Tréner Roman Stantien bol po stretnutí stručný.

Prečítajte si aj

Hráči Florida Panthers.VIDEO "Zlý" muž NHL do Floridy Panthers, za tri roky zarobí cez sedem miliónov dolárov

"Zhrniem to asi jednou vetou. Súper z minima vyťažil maximum, my sme dali zo 60 striel šesť gólov, čo je slušné, ale paradoxne to dnes nestačilo," uviedol 55-ročný rodák z Kyjova. Jeho náprotivok Ernest Bokroš videl trojbodový výkon mužstva v Bratislave takto: "Odohrali sme ťažké stretnutie. O našom triumfe rozhodli presilové hry, využili sme štyri. Ďalej brankár Sholl, ktorý nás podržal. Bol to bojovný výkon, hráči si zaslúžia pochvalu. Aj keď sme viedli o štyri góly, vedeli sme, že Slovan sa tak ľahko nevzdá."

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články