VIDEO Sekera ukázal, o čom je play-off: Napriek obrovskej bolesti sa vrátil a zápas dohral s veľkým sebazaprením

EDMONTON - Hokejisti Dallasu sa udržali v hre o Stanleyho pohár. V noci na nedeľu zvíťazili v piatom súboji finále play off NHL nad Tampou Bay 3:2 po dvojnásobnom predĺžení a znížili stav série na 2:3.
Zdroj: 36600

Z víťazstva sa tešil aj slovenský obranca Andrej Sekera, ktorý však pre zranenie vynechal jeden a pol tretiny.V 16. minúte prvej tretiny ho trafil pukom do vnútornej strany kolena obranca Tampy - Michail Sergačov. Slovenský zadák sa v bolestiach dostal na striedačku, odkiaľ zamieril do šatne.

VIDEO Obrovská dráma: Tampa Bay sa ešte neteší, Dallas v druhom predĺžení zachránil Perry

Pred začiatkom druhej tretiny vykorčuľoval na ľad, ale po pár oblúkoch zistil, že sa stav nezlepšil a opäť odišiel do útrob štadióna. Napokon sa na tretiu tretinu a predĺženie vrátil do akcie a pomohol svojim spoluhráčom k triumfu. Sekera počas 13:38 min na ľade rozdal tri hity.

Pridal: Matej Kubove