Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

V Banskej Bystrici ostáva veľká opora defenzívy, podpísala nový ročný kontrakt

BANSKÁ BYSTRICA - Obranca Ján Brejčák bude aj v sezóne 2020/21 súčasťou HC ´05 Banská Bystrica. Podpísal ročný kontrakt. Klub o tom informoval na svojom webe.
Jan Brejcak Banska Bystrica.
Zdroj: Štefan Macsádi
Zdieľajte:

V minulej sezóne odohral v drese s baranom na hrudi 42 zápasov, získal deväť bodov za jeden gól a osem asistencií. K tomu pridal aj 163 trestných minút, čím sa zaradil na štvrté miesto medzi najtrestanejšími hráčmi.

"Sme veľmi šťastní, že sa nám s ním podarilo dohodnúť, nakoľko to je dôležitá časť našej skladačky. Za nás vládne spokojnosť, že Jano tu bude pôsobiť ďalší rok,“ povedal športový manažér Július Koval.

Prečítajte si aj

Ďatelinka Welsh Lamper Banska Bystrica.VIDEO Posily zo zámoria sa chcú aj vďaka pôsobeniu v Banskej Bystrici dostať do NHL

Brejčák bude trénerovi Norbertovi Javorčíkovi k dispozícii už na utorkový zápas Tipsport Kaufland Cupu proti Michalovciam. 31-ročný bek pôsobil pod Urpínom aj počas sezóny 2017/18, kedy sa tešil z majstrovského titulu. V roku 2019 vyhral fínsky titul s HPK. Slovensko reprezentoval na svetovom šampionáte 2014.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: hc05.sk

Diskusia

Podobné články