Banská Bystrica v Detve neprehrala, podľa pravidiel Tipsport Kaufland Cupu sa môžu zápasy skončiť aj remízou

DETVA - Včerajší medzi HC 07 Detva a HC ´05 Banská Bystrica nakoniec skončí remízou 4:4 a nie výhrou domácich 5:4 po nájazdoch. Vyplýva to z manuálu ku Tipsport Kaufland cupu. Zápas mal byť po predĺžení ukončený za stavu 4:4, samostatné nájazdy majú len doplnkový charakter. Upozornil na to riadiaci orgán súťaže.
Zdroj: 36498

HC ´05 Banská Bystrica je teda po dvoch zápasoch základnej A-skupiny v Tipsport Kaufland Cupe na prvom mieste, vlastní štyri body, keďže proti Liptovskému Mikulášu vyhrala 4:0 v riadnom hracom čase a teraz získala bod za remízu. Detva síce vyhrala v Martine, lenže po predĺžení, čiže má dokopy tri body a je až tretia, nakoľko Martin v utorok porazil Liptákov, čím si uchmatol tri body, pridal k nim jeden z prehry po predĺžení s Detvou. Posledný Liptovský Mikuláš je stále na nule a prišiel o šancu postúpiť. V utorok sa „Barani“ predstavia v Martine v priamom súboji o prvú priečku a postup do štvrťfinále.

Zatiaľ prišli iba sľuby, sťažujú si Michalovce. Zablokujú hokejisti cestu?