Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Hokejbal: Hráčov Nitry bude trénovať Leo Gudas

NITRA - Hokejbalistov tímu Nitrianski Rytieri Nitra povedie v novej sezóne 2020/2021 Leo Gudas. Bývalý československý hokejový reprezentant, dlhoročný hráč Sparty Praha, štvornásobný bronzový medailista z MS a bronzový medailista zo ZOH 1992 v Albertville sa zatiaľ dohodol s klubom na pôsobení do konca jesennej časti sezóny.
LEo GUdas LEo GUdasLEo GUdas.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Trénerskú posilu predstavilo vedenie klubu už aj hráčom. "Chceli sme dobrého a kvalitného trénera. Pozerali sme, kto je voľný. Po niekoľkých rokovaniach sme sa s pánom Gudasom dohodli. Predostreli sme mu našu víziu, že sa chceme niekam posunúť. Zaujalo ho to a povedal, že ak bude voľný, prečo nie. Zatiaľ znie dohoda na jesennú časť. Potom uvidíme, čo bude ďalej," uviedol manažér tímu Juraj Bubák.

Prečítajte si aj

MetaHeadline: Olympijský tím Ruska - Slovensko.Gólové obrodenie Patrika Kocha vo Vítkoviciach

Český kouč predtým pôsobil v rumunskom hokejovom klube SC Cszíkszereda v Erste Lige, v sezóne 2015/2016 viedol v Tipsport Lige Piešťany. V uplynulej sezóne bol členom realizačného tímu Bratislava Capitals. "My sme mu niečo predostreli, zmluvu nemáme podpísanú. Ak dostane nejakú ponuku z iného klubu, musíme to akceptovať. Ale zatiaľ je to tak, že začne u nás. Mali sme veľmi úprimný rozhovor. Je to aj pre neho výzva," dodal Bubák.

Nová sezóna Slovenskej hokejbalovej extraligy (SHbE) sa začne 26. septembra, Nitra v prvom kole cestuje na ihrisko nováčika do Vranova nad Topľou. Rytieri v uplynulej sezóne vypadli v 1. kole play off s Vrútkami.

Prečítajte si aj

MetaHeadline: HC Košice - MHk 32 Liptovský Mikuláš.Liptovský Mikuláš získal útočníka z HC ´05 Banská Bystrica
Zdieľajte:
Pridal: Matej Kubove
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články