window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Hokejový svet Hľadať
Hokejový svet

Kanadský majster Slovenska v drese Banskej Bystrice bude v novej sezóne hrávať na Floride

ESTERO - Kanadský útočník Levko Koper bude aj v sezóne 2020/21 nastupovať za tím Florida Everblades v ECHL. Podpísal nový ročný kontrakt.
Zdroj: 30618
Zdieľajte:

29-ročný krídelník v predošlej sezóne odohral 43 zápasov a získal 33 bodov za desať gólov a 23 asistencií. Predtým v rovnakej súťaži nastupoval aj za Cincinnati Cyclones a v drese si vyskúšal AHL. Za Spokane Chiefs odohral päť rokov vo WHL a ďalších päť sezón pridal na University of Alberta v USports.

Prečítajte si aj

Hammond bol v detstve fanúšikom Petra Forsberga, má rád suši a na Slovensku chce vyhrať každý zápas

Dva roky ale Koper hrával v Európe. V Nemecku bol súčasťou Straubingu Tigers, niekoľko mesiacov nastupoval za HC Innsbruck v EBEL-ke a pred koncom prestupového obdobia v ročníku 2018/19 prišiel do HC ´05 Banská Bystrica. S "Baranmi" vyhral majstrovský titul, pomohol k nemu jedenástimi bodmi v 31 stretnutiach.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: eliteprospects.com

Diskusia

Podobné články