Linz získal bývalého gólmana z Popradu: Špičkový brankár, hlásia Rakúšania
27-ročný Slovinec dokonale pozná Ice Hockey League (donedávna EBEL). Skúsenosti má predovšetkým z dresu Salzburgu, no krátko pôsobil aj v Innsbrucku. V lige vybojoval celkovo tri majstrovské tituly. Neúplnú sezónu 2019/20 hájil farby nórskeho Storhamaru.
Prečítajte si aj
Zvolen v dráme porazil v derby Banskú Bystricu, Poprad strelil trinásť gólov Liptovskému Mikulášu"Luka je špičkový brankár, ktorý určite prinesie do mužstva kvalitu. V sezóne bude našou veľkou oporou," píše klub na oficiálnej stránke. "Linz už poznám, avšak iba zvonku, keď sme sa so Salzburgom stretávali v súťaži. Zápasy s Linzom boli vždy ťažké. Teším sa na pôsobenie v čiernych krídlách a ja urobím všetko, aby sme boli úspešní," uviedol Luka Gračnar.
Prečítajte si aj
Zvolen zvládol otvárací zápas Memoriálu Pavla Zábojníka. K triumfu ho doviedol 17-ročný mladíkOdchovanec hokeja v Jeseniciach je v nadnárodnej lige od sezóny 2010/11. V sezóne 2018/19 sa zastavil aj v HK Poprad. V Tipsport lige si pripísal 11 štartov.