Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Obranca z Litvy novou posilou HC Slovan Bratislava

BRATISLAVA - Novou posilou tipsportligového klubu HC Slovan Bratislava sa stal litovský obranca Nerijus Ališauskas.
Nerijus Ališauskas bude hrať za Slovan.
Nerijus Ališauskas bude hrať za Slovan. Zdroj: hockey.lt
Zdieľajte:

29-ročný obranca pochádza z netradičnej hokejovej krajiny, ale má dostatok skúseností, ktoré nazbieral v nadnárodnej KHL, kde bol tri roky hráčom Dinama Riga, v ktorom svojho času hrali Marek Ďaloga, Maris Jass a Normunds Sejejs, bývalá opora Bratislavčanov.

Prečítajte si aj

Dudáš odchádza do Krakova.Martin Dudáš sa vracia do klubu, s ktorým vybojoval dva tituly

"Nerijus je pohyblivý, korčuliarsky vyspelý bek, ktorého budú môcť tréneri variabilne využívať aj v nerovnovážnych stavoch. Typologicky bol navyše pre nás zaujímavý aj tým, že je pravák, čo nám na modrej čiare doteraz chýbalo. Predpokladám, že sa mu dostane veľkorysý icetime a mužstvu pomôže na oboch stranách ihriska. Ostatne, v posledných rokoch nastupoval v KHL priemerne na 50 zápasov za sezónu," uviedol na adresu litovského hokejistu pre oficiálnu stránku Slovana Maroš Krajči.

Prečítajte si aj

Alexei Morozov, šéf Kontinentálnej hokejovej ligy.KHL hlási desiatky nakazených hokejistov koronavírusom, o ligu majú záujem Maďari, Kórejčania či SAE

Nová posila belasých pricestuje do Bratislavy prvý augustový víkend. Následne sa podrobí testu na COVID-19 a v prípade negatívneho výsledku sa pripojí k novým spoluhráčom v pondelok 3. augusta.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: hcslovan.sk

Diskusia

Podobné články