Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Do Spišskej Novej Vsi prichádza skvelý útočník, dohoda vznikla na lavičke v parku

SPIŠSKÁ NOVÁ VES - Tréner a manažér spišskonovoveského hokeja - Richard Rapáč, hovorí, že sa možno sám vráti naspäť na ľad, keďže zdravotné problémy spojené so srdcom, ktoré stáli za jeho ukončením kariéry, pominuli. Absolvoval aj kompletnú letnú prípravy.
Hokejisti zo Spiša budú mať v novej sezóne posilu.
Zdroj: Jozef Petruška
Zdieľajte:

Klub už potvrdil príchody pätice hráčov, ktorými sú Filip Surák, Daniel Hančák, Štefan Fabian, Lukáš Hvila, Matúš Chovan a aj poľský mladík Damian Tyczynski. Čoskoro by malo pribudnúť ďalšie meno: "Máme pripraveného skvelého útočníka, ktorý podľa môjho názoru vlani ukazoval veľké veci a dostal sa do hľadáčika nielen u nás, ale aj vo svete," povedal Richard Rapáč pre hockeyslovakia.sk.

Prečítajte si aj

Janne Väyrynen Janne Väyrynen.Väyrynen sa teší na nové zážitky zo Slovenska, má rád tenis či gastronómiu

"V súvislosti s ním ide o úsmevnú príhodu. Jedného dňa ráno o piatej som za ním cestoval šesťsto kilometrov a našu spoluprácu sme spečatili v parku na lavičke. Pri ňom som mal obavy, aby od nás neodišiel," doplnil.

Napriek želaniu fanúšikom si dres Spišskej Novej Vsi neoblečie Branislav Rapáč, v posledných sezónach hráč Košíc či Nitry: "Nepomôže nám v žiadnom súboji, pretože už má vyriešenú budúcnosť. Budúci týždeň sa verejnosť dozvie, komu sa upísal," prezradil o bratovi Richard Rapáč.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: hockeyslovakia.sk

Diskusia

Podobné články