Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Detroit kvôli koronavírusu mení letný program, zabehnutá rutina sa tentoraz opakovať nebude

DETROIT - Hokejisti Detroitu Red Wings sa budú na reštart NHL pripravovať v domovskej Little Caesars Arene.
MetaTitle: USA NHL šport Blackhawks Red Wings Hokej.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Pre obavy z pandémie nového koronavírusu nepocestujú do Traverse City v Michigane, kde trénujú zvyčajne. V pondelok o rozhodnutí po konzultácii s medicínskymi expertmi informoval viceprezident a generálny manažér Steve Yzerman.

Prečítajte si aj

Bude sa hrať hokej v Egypte?.Egypt sa chce dostať na hokejovú mapu, v pláne má odohrať zápas na púšti pri pyramídach v Gize

"Zdravie a bezpečnosť našich fanúšikov, hráčov a realizačného tímu sú naša najvyššia priorita," povedal Yzerman pre agentúru AP.

NHL je momentálne v druhej fáze projektu reštartu s dobrovoľným tréningovým procesom, hráči môžu trénovať na ľade v malých skupinách. Prípravné kempy by sa mali otvoriť 10. júla.

Vedenie súťaže verí, že sezónu by mohli spustiť na dvoch zatiaľ nešpecifikovaných miestach v závere júla či začiatkom augusta. Obe dejiská by mali oznámiť v najbližších dňoch.

Prečítajte si aj

Hráč Slovana Bratislava Matt Murley (vpravo) a hráč Dinama Minsk Nick Bailen.VIDEO Američan reprezentujúci Bielorusko vyriešil svoju budúcnosť, čaká ho siedma sezóna v KHL
Zdieľajte:
Pridal: Matej Kubove
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články