Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Skokan oficiálne skončil v Košiciach: Prezradil, kde bude pôsobiť

KOŠICE - Slovenský hokejový útočník Dávid Skokan nebude pokračovať v HC Košice. Naďalej však zostane v najvyššej slovenskej súťaži.
MetaHeadline: HC Košice - HK Nitra.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

"Áno, zostávam v slovenskej lige," uviedol pre TASR. Skokan prišiel do Košíc pred sezónou 2019/2020, v ktorej bol kapitán "oceliarov." V predčasne ukončenom ročníku odohral 53 zápasov, v ktorých získal 53 kanadských bodov za 18 gólov a 35 asistencií. Ďalšie už v košickom drese nepridá.

Prečítajte si aj

Radosť MsHK Žilina.Žilina čoskoro predstaví nové logo a názov klubu

"Ďakujem HC Košice a spoluhráčom za krásnu sezónu. Bolo mi cťou viesť tím ako kapitán a veľmi si to vážim. Sezóna bola nádherná, vedenie sa k nám správalo na výbornú, prilákali sme ľudí na tribúnu a mesto Košice je vážne krásne. Ďakujem za všetko a prajem HC Košice veľa šťastia v ďalších rokoch. Ďalšie pôsobenie čoskoro," napísal Skokan na sociálnej sieti.

V kariére si už vyskúšal viaceré pôsobiská v Európe i v zámorí. V najvyššej slovenskej súťaži už hral aj za materský HK Poprad a za Slovan Bratislava, s ktorým v roku 2012 získal majstrovský titul.

Prečítajte si aj

Don Nachbaur prichádza do Zvolena z LA Kings.Bývalý zvolenský kouč Don Nachbaur bude trénovať jeden z najväčších európskych klubov
Zdieľajte:
Pridal: Matej Kubove
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články