Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Až do konca kalendárneho roka 2020 sa nemôžu usporadúvať hromadné podujatia nad 1000 ľudí

BRATISLAVA - Od 3. júna 2020 začnú platiť nové opatrenia vzhľadom na súčasnú pandémiu koronavírusu. Dôjde k výraznému uvoľneniu, avšak športové podujatia na Slovensku nedostali vôbec dobrú správu.
MetaTitle: SR Hokej TL 6.kolo nadstavba Trenčín B.Bystrica TNX.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Od 10. júna totiž môže byť na hromadných podujatiach maximálne 500 ľudí a od 1. júla až do konca roka sa tento počet zvýši na rovných tisíc, avšak podľa informácií z pondelka sa nad hranicu tisíc ľudí nepôjde až do 31. decembra 2020, čo je výrazný problém pre väčšinu športových klubov na Slovensku.

Prečítajte si aj

MetaTitle: USA Hokej NHL Anaheim Ottawa.Do NHL prichádza zaujímavý kanadský obranca, v sezóne 2019/20 skončil druhý v bodovaní švédskej SHL

Prvýkrát túto informáciu premiér Igor Matovič vyslovil už 18. mája: "O tejto téme bola na konzíliu odborníkov plodná diskusia. Zaznela jednoznačná informácia a to, že nikto nepredpokladá, že hromadné podujatia nad tisíc osôb sa budú môcť tento rok organizovať," povedal vtedy Matovič.

Kompletný zoznam uvoľnenia opatrení vám prinášame v priloženom linku, ktorý na svojom instagramovom profile zverejnila strana OĽANO.

⚽️?⚾️??? Naša zodpovednosť prináša skvelé výsledky ⏩ od stredy dôjde k ďalšiemu veľkému uvoľneniu opatrení ?

Príspevok, ktorý zdieľa OĽANO (@obycajniludia),

Zdieľajte:
Zdroj informácií: instagram.com

Diskusia

Podobné články