Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Česká hviezda sa z NHL vracia do Európy: Nastupovať bude v KHL s dvojicou Slovákov

MOSKVA - Český hokejista Lukáš Radil sa po skončení zmluvy v San Jose vracia z NHL do Spartaka Moskva. O návrate 29-ročného útočníka do KHL už dlhší čas špekukovali ruské médiá, terat jeho príchod potvrdil na klubovom webe generálny manažér Alexej Žamnov.
Julius Hudacek Spartak Moskva.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Radil ukončil dvojročné pôsobenie v zámorí. V drese Sharks odohral vrátane play off dokopy 56 zápasov. V tomto ročníku si pripísal 14 štartov bez bodového zisku, väčšinu sezóny strávil na farme "žralokov" San Jose Barracuda v AHL. Sharks obsadili v základnej časti posledné miesto v Západnej konferencii a po reštarte súťaže nebudú pokračovať v netradičnej vyraďovačke.

Prečítajte si aj

Gabor Heizer Oprad pp BB.Gabor sa chce ukázať vo Västerviksu a posunúť sa do SHL, na Banskú Bystricu má nezabudnuteľné spomienky

V KHL už Radil hral tri sezóny práve za Spartak, v období rokov 2015-2018 patril ku kľúčovým postavám tímu. V nasledujúcom ročníku bude v moskovskom tíme spoluhráčom slovenských legionárov Júliusa Hudáčka a Martina Bakoša. Informoval o tom portál tn.cz.

Zdieľajte:
Pridal: Matej Kubove
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články