Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Chudý načrtol, ako by mohol vyzerať káder Michaloviec v novej sezóne

MICHALOVCE - Tréner Miroslav Chudý ostáva na lavičke HK Dukla Ingema Michalovce. Jeho asistentmi však už nebudú Peter Bartoš s Richardom Šechným, ale Ivan Droppa a Juraj Faith.
MetaTitle: SR hokej TL predohrávka 48. kolo Michalovce Nitra KEX.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Chudý v rozhovore pre novinyzemplina.sk hovoril aj o tom, ako by mohol vyzerať hráčsky káder v sezóne 2020/21. Konkrétne mená však ešte nemohol prezradiť: "V utorok sme podpísali zmluvy my tréneri, od stredy by malo prísť k dohodám s hráčmi. Keď budú hráči podpísaní, klub to určite zverejní. Zatiaľ nemáme podpísaného ani jedného," povedal.

Prečítajte si aj

MetaTitle: SR Hokej TL Zvolen Banská Bystrica BBX.Droppa: Michalovce budú ambicióznejšie ako v minulej sezóne. Cestovaním si zaspomína na Ameriku

Čo-to ale načrtol: "Keďže budeme mať vyššie ciele, aj nároky na hráčov budú vyššie. Aj touto cestou chcem poďakovať hráčom, ktorí vybojovali postup do Tipsport ligy a teraz sa nedostanú do kádra. Ten sa musí obmieňať, o tom je hokejový život. Z vlaňajšej sezóny počítame s niektorými hráčmi, chceme sa ale posilniť," dodal Miroslav Chudý.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: novinyzemplina.sk

Diskusia

Podobné články