Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

VIDEO Lantoši má do novej sezóny jasný cieľ: Získať novú zmluvu a zahrať si v NHL

PROVIDENCE - Slovenský útočník Róbert Lantoši má za sebou premiérovú sezónu v zámorí.
Lantošiho aktuálny ročník vyšiel nad očakávania a zahrá si na domácich MS.
Zdroj: IH
Zdieľajte:

Ročník 2019/20 mu priniesol v drese Providence Bruins v AHL dokopy 31 bodov za jedenásť gólov a dvadsať asistencií. Jeho jednoročný kontrakt je na konci, ale existuje vysoká šanca, že v organizácii "medveďov" by mohol pokračovať.

Prečítajte si aj

Kris Versteeg Nitra.VIDEO Kris Versteeg a jeho neúspešný slovenský príbeh

"Mojou prioritou je zotrvať v tejto organizácii Bostonu a vybojovať si dvojcestný kontrakt, aby som sa mohol pobiť o možnosť zahrať si NHL," povedal 24-ročný krídelník pre cas.sk. Niekoľkokrát si bol pozrieť domáce zápasy Bostonu v NHL. Pozvánku na ne ale čakať nemohol, keďže jeho kontrakt bol viazaný len na Providence.

S ročníkom je z osobného hľadiska nanajvýš spokojný: "V lete som urobil správny krok. Začiatky síce neboli jednoduché, to som aj čakal, ale zvykol som si. Čím viac som bodoval, tým viac som stúpal v zostave. Pomohlo mi, že v tíme bol Peter Cehlárik. Veľkú podporu som mal aj v priateľke Anete, ktorá bola celý čas so mnou," dodal Róbert Lantoši pre cas.sk.

Prečítajte si aj

Andrej Bires Bíreš.Po slovenskom útočníkovi odchádzajú z nemeckého klubu ďalší piati hokejisti vrátane bývalého hráča Bostonu

Zdieľajte:
Zdroj informácií: cas.sk

Diskusia

Podobné články