Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Ramsay sa vzdal platu, nechal odkaz Slovákom: Dúfam, že dokážeme zostať spolu ako tím

BRATISLAVA - Tréner slovenskej hokejovej reprezentácie Craig Ramsay urobil veľké gesto a vzdal sa svoju platu až do obnovenia sezóny. Zo svojho domova v americkom meste Tampa zároveň zaželal všetkým Slovákom veľa šťastia a zdravia v čase pandémie koronavírusu.
MetaTitle: SR hokej turnaj Kaufland cup POX.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Ramsay si uvedomuje, že slovenský hokej sa po predčasne ukončenej sezóne ocitol v náročnej situácii a tak sa rozhodol podporiť ho: "V snahe pomôcť Slovenskému zväzu ľadového hokeja sa vzdávam svojho platu až do času, kým nepôjdeme späť do práce. Dúfam, že koncom augusta budeme na olympijskú kvalifikáciu všetci zdraví a dokončíme spoločne našu snahu," povedal vo videoodkaze na stránke SZĽH.

Prečítajte si aj

Karpat Oulu KarpKarpat Ouluat Oulu Karpat Oulu.VIDEO Dvaja slovenskí reprezentanti majú vo Fínsku kvarteto nových spoluhráčov: Prišli talentovaní mladíci aj skúsenosti

Olympijská kvalifikácia by sa mala uskutočniť 27. až 30. augusta v Bratislave. Slovenskí hokejisti mali v apríli odštartovať prípravu na majstrovstvá sveta vo Švajčiarsku, pre pandémiu koronavírusu však podujatie odložili a rovnako aj prípravné zápasy v rámci série Euro Hockey Challenge.

"Chcel by som popriať všetkým Slovákom veľa šťastia počas tejto krízy. Všetkým mojim kamarátom a kolegom. Podporujeme vás! Dúfam, že dokážeme zostať spolu ako tím. Ak sa budeme správať tímovo, tak spoločne porazíme krízu, ktorej čelíme. Celá rodina Ramsayovcov vám praje, aby ste boli v bezpečí, aby ste boli zdraví a aby ste v budúcnosti mali vynikajúci život," odkázal Ramsay na Slovensko.

Prečítajte si aj

Libor Hudáček s dvomi gólmi.Libor Hudáček pokoril dve slovenské legendy, augustovej kvalifikácii neverí
Zdieľajte:
Pridal: Matej Kubove
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články