Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Dušan Pašek posilní Piešťany

Hokejista Dušan Pašek si po nedávnom predčasnom konci v majstrovských Košiciach našiel nový angažmán. Dvadsaťdeväťročný útočník sa dohodol na spolupráci do konca sezóny s extraligovým klubom ŠHK 37 Piešťany.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Po tom, čo "havrani" minulý týždeň angažovali Rastislava Konečného, posilnili svoj káder o ďalšieho útočníka. Dušan Pašek ml. už v minulosti hral extraligu aj v drese Slovana Bratislava či Skalice, premiéru za tím z kúpeľného mesta absolvuje v piatkovom stretnutí v Poprade. Tréneri s ním počítajú do útoku s Marcelom Holovičom a Tiborom Kutálekom.

"Po predčasnom konci v Košiciach ma kontaktoval pán Lušňák a dohodli sme sa na pôsobení do konca sezóny. Mal som nejaké ponuky aj zo zahraničia, ale veľmi sa mi tam ísť nechcelo. Minulý rok som toho veľa nenahral kvôli zraneniu a teraz pre mňa zahraničie nebolo prioritou. Nechcel som sa hnať za nejakými veľkými peniazmi, išlo mi skôr o to, aby som veľa hral a dostal sa do formy, akú som mal pred zranením. Moje prvé dojmy z nového pôsobiska sú pozitívne," povedal Dušan Pašek pre klubový web.

V piešťanskej šatni sa stretol s viacerými bývalými spoluhráčmi. "V mužstve poznám veľa chalanov, s niektorými som hral už v Skalici, takže so zapadnutím do partie nebude problém. Trénerov taktiež poznám, Roman Sýkora sa pohybuje pri hokeji dlho. Budú odo mňa chcieť, aby som do tímu priniesol ešte viac skúsenosti a najmä dravosti, ktorá má toto mužstvo zdobiť," dodal Pašek, ktorý v minulej extraligovej sezóne stihol pre zranenie odohrať iba 22 zápasov s bilanciou 7 gólov a 5 asistencií.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články