Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Slovensko nasleduje Česko: Televízie odvysielajú archívne hokeje

BRATISLAVA - V hokejovom živote je už dvojtýždňový "pokoj zbraní". Najrýchlejšiu kolektívnu hru dal do úzadia nepríjemný koronavírus.
Sport TV Tipsport liga.
Zdroj: facebook.com
Zdieľajte:

Všetky hokejové ligy už "odpočívajú". Pre zainteresované strany to bol veľmi tvrdý úder a nečakaná stopka prišla v čase, kedy sa blížil vrchol sezóny. Česko prišlo s vynikajúcou myšlienkou, ako vyplniť množstvo voľného času svojim fanúšikom. ČT postupne vysiela archívne zápasy extraligy. Niečo podobné sa stane aj na Slovensku. Nepôjde však o dávnu históriu, ale "mladú" minulosť.

Prečítajte si aj

Lavička Slovana, sprava asistent trénera Rudolf Jendek , tréner Miloš Říha a asistent Róbert Petrovický.Ukončí úspešnú kariéru trénera, alebo sa opäť vráti na Slovensko?

Skupina SportTV na programoch Sport1 a Sport2 síce prináša iba záznamy prenosov z minulej sezóny, ale pôjde o najlepšie duely, aké mohli diváci sledovať v rámci Tisport ligy. V stredu popoludní sa na Sport2 objaví záznam zápasu Banská Bystrica – Slovan a vo večerných hodinách odvysiela Sport1 jeden zo zápasov Košíc s Banskou Bystricou," píše sa na webe SZĽH.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: hockeyslovakia.sk

Diskusia

Podobné články