Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Aj Tomáš Záborský komentoval kontroverzný titul v Tipsport lige

TRENČÍN - Už je to desať dní, čo sa musela skončiť tohtoročná edícia Tipsport ligy pre koronavírus. A o jeden menej, kedy slovenská verejnosť spoznala meno majstra, ktorý vyvolal obrovské vášne.
Slovenský hokejový útočník Tomáš Záborský opäť skóroval.
Zdroj: instagram/TZ
Zdieľajte:

Štvrtý titul za sebou dostala do rúk HC 05 iClinic Banská Bystrica. Mužstvo, ktoré ovládlo základnú časť i nadstavbovú. Pohár pre víťaza týchto častí skončil oprávnene vo vitríne baranov. Majstrovská trofej tam už ale nemala čo robiť. Bohužiaľ. Celú situáciu ohľadom kontroverzného titulu komentoval aj skúsený slovenský útočník pôsobiaci vo Fínsku Tomáš Záborský.

Prečítajte si aj

Podlipnik Puliš Csányi Slovan Nitra.FOTO Veľké srdce útočníka Slovana Bratislava: S manželkou pomáha riešiť situáciu s rúškami bez nároku na peniaze

„Všetky popredné ligy majú ročníky bez majstra, keďže sa nedohralo. Slováci sú jediní, čo určili držiteľa titulu. Je to fraška. Nie je možné, že sa nedohrala ani základná časť a určil sa majster. Môžeme sa vyhovárať na vyhlášku, ale v podobne extrémnom čase sa mohlo rozhodnúť rozumne. V Európe sme na smiech. Je to postavené na hlavu, nie je to dobrý odkaz smerom von,“ odpovedal v debate pre sport.sk Záborský.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: sport.sk

Diskusia

Podobné články