Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

FOTO Veľké srdce útočníka Slovana Bratislava: S manželkou pomáha riešiť situáciu s rúškami bez nároku na peniaze

BRATISLAVA - Slovensko už takmer dva týždne súperí s novým protivníkom, ktorý je koronavírus (COVID-19). Hokejisti sú už pár dní bez práce. Každý z nich trávi voľný čas po svojom, no veľmi milo prekvapil útočník Slovana Radovan Puliš.
Podlipnik Puliš Csányi Slovan Nitra.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Rodák z Hliníka nad Hronom vymenil šatňu a výstroj za dielňu so šijacím strojom. Keďže máme na Slovensku problém s nedostatkom rúšok, 28-ročný útočník a slovenský reprezentant sa rozhodol pomôcť ich šitím spoločne s manželkou.

Prečítajte si aj

MetaHeadline: HC Košice - HC 07 WPC Koliba Detva.Po predčasnom skončení sezóny zamieril na stavbu

„Keďže sme doma a máme dosť času, tak sme si povedali, že začneme šiť rúška, keďže ich je momentálne nedostatok. Na svoj instagram som aj zverejnil, že kto má záujem, tak si môže ku mne po rúška prísť, keďže veľa ľuďom sa rúška neušli,“ ozrejmil svoju novú aktivitu pre cas.sk.

Prečítajte si aj

Na prvej tohtosezónnej akcii SR vypadlo z pôvodnej nominácie sedem hokejistov.Miroslav Šatan sa vyjadril k MS vo Švajčiarsku aj k udeleniu titulu Banskej Bystrici

„Ja strihám a manželka následne rúška šije. Pomáha nám aj moja mamina, ktorá dokonca zohnala špeciálne látky na výrobu rúšok. Denne ich urobíme okolo dvesto kusov,“ vysvetlil rozdelenie úloh Puliš, ktorý doplnil, že rúška rozdávajú bez nároku na peniaze.

Puliš pri práci s rúškami.
Puliš pri práci s rúškami. Zdroj: ard
Zdieľajte:
Zdroj informácií: cas.sk

Diskusia

Podobné články