Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Pokus dostať sa do NHL nevyšiel, pôjde na Úrad práce?

PRAHA - Kariérny reštart po boku najväčšej hokejovej hviezdy Jaromíra Jágra sa nekonal. Útočník Martin Réway tak uprednostnil príležitosť zahrať si slovenskú súťaž a svoj podpis hodil na zmluvu s HK Poprad.
Martin Réway s pukom na hokejke.
Martin Réway s pukom na hokejke. Zdroj: TASR
Zdieľajte:

„Vedeli sme, že Martin má problémy, no aj tak sme mu dali dlhú šancu. Lenže ju nevyužil, stále si obnovoval zranenie, ťažko sa do toho dostával. Aj preňho to musí byť psychicky náročné, keď vie, ako talent premrhal. To ho trošičku ubíja,“ hovoril o Réwayovi v dialógu pre idnes.cz jeho bývalý lodivod z Kladna David Čermák.

Prečítajte si aj

Podlipnik Puliš Csányi Slovan Nitra.FOTO Veľké srdce útočníka Slovana Bratislava: S manželkou pomáha riešiť situáciu s rúškami bez nároku na peniaze

Odchovanec Dolného Kubína si ťažkú hlavu z predčasného konca ligového ročníka nerobil. Dokonca ho neopúšťal humor. Najskôr publikoval na sociálnej sieti spoločnú fotografiu s Popradčanom s dovetkom, že "nastal koniec sezóny v čase, kedy nás chceli podpísať do NHL", a tentoraz ukázal fotku s popisom, že mieri na Úrad práce.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: idnes.cz

Diskusia

Podobné články