Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Skalický si po perfektnej sezóne môže vyberať z ponúk, najlákavejšia prišla z Fínska

PRAHA - Slovenský útočník Pavol Skalický má za sebou skvelú sezónu. V drese českej Mladej Boleslavi získal 45 bodov v 51 zápasoch.
Na snímke sprava Pavol Skalický (Banská Bystrica) a Branislav Mezei (Nitra).
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Športový riaditeľ klubu Václav Nedorost by si rodáka z Gelnice vedel predstaviť v tíme aj počas budúcej sezóny, ale udržať ho bude náročné: "V apríli mu vyprší zmluva. Boli by sme veľmi radi, keby v tíme ostal, je našim kľúčovým hráčom. Vieme však, že má ponuky aj z iných klubov a líg. Po takejto sezóne sa nie je čomu čudovať," povedal pre web hokej.cz.

Prečítajte si aj

Michal Krištof Michal Krištof.Slováci prileteli z Fínska vládnym špeciálom, na severe Európy najskôr nefungovali žiadne obmedzenia

Skalický pôsobí v Mladej Boleslavi od roku 2018. Predtým hrával KHL za Slovan Bratislava, ale tiež vyhral dva tituly v Tipsport lige s HC ´05 iClinic Banská Bystrica. Na konte má aj bronz z MSJ 2015. Hovorí sa o eminentnom záujme nemenovaného klubu z Fínska: "Je to pravda, ale v hre sú aj iné krajiny. Ak by ale pokračoval v Extralige, určite to bude u nás. Na to sme sa dohodli. Momentálne sú šance, že ostane a odíde 50:50," doplnil Nedorost.

ANKETA: V ktorej krajine bude Pavol Skalický hrávať počas sezóny 2020/21?

  • Česko

    9%

  • Fínsko

    77%

  • Iná krajina...

    15%

Zdieľajte:
Zdroj informácií: hokej.cz

Diskusia

Podobné články