Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Zmení Tomáš Tatar klub?

NEW YORK - Slovenský hokejista Tomáš Tatar by pred uzávierkou prestupov v zámorskej NHL mohol zmeniť dres. Podľa Pierra LeBruna z TSN Hockey Insider by 29-ročný útočník Montrealu Canadiens mohol zakotviť v Pittsburghu Penguins. Prestupové obdobie v NHL sa skončí 24. februára.
MetaKeywords: šport hokej NHL slovaciká Tatar.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

"Tučniaci" hľadajú náhradu za zraneného strelca Jakea Guentzela, ktorý je po operácii ramena mimo hry do konca sezóny. LeBrun vidí Tatara ako jedného z adeptov na vystuženie ofenzívy, okrem neho spomína aj Tylera Toffoliho z Los Angeles Kings a Jasona Zuckera z Minnesoty Wild.

Pozrite si aj

Aréna Ondreja Nepelu.VIDEO Tretie MS na Slovensku v rokoch 2026 až 2028? Máme iba jednu vyhovujúcu arénu

Tatar síce zažíva v Montreale vydarenú sezónu a so 43 bodmi (17+26) je najproduktívnejším hráčom tímu, ale Canadiens sú aktuálne mimo pozícií, ktoré zaručujú postup do play off. Klub sa preto podľa zámorských expertov bude pravdepodobne pozerať do budúcna a okrem Tatara sa špekuľuje aj o "trejde" 34-ročného obrancu a kapitána tímu Shea Webbera.

Prečítajte si aj

Slováci prehrali aj druhý prípravný zápas.Kedy dostane pozvánku do národného tímu? Čas neznámy

Slovenský útočník, ktorý prišiel do Montrealu v septembri 2018 z Vegas Golden Knights, má s Canadiens platný kontrakt do konca budúcej sezóny, po nej by sa stal nechráneným voľným hráčom. V tomto ročníku zarobí 5,3 milióna dolárov.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články