Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Ospravedlňujeme sa fanúšikom, znie z Miškolca. Nové Zámky vytvorili rekord

NOVÉ ZÁMKY - Až desať gólov dokázali streliť hráči Nových Zámkov proti DVTK Jegesmedvék Miškolc pri piatkovej výhre 10:2. Je to ich najvyššie víťazstvo v Tipsport lige. Doteraz bol rekordný zápas proti Nitre, ten skončil pomerom 8:1.
Nove Zamky Nove Zamky.
Zdroj: Štefan Mácsadi
Zdieľajte:

Za tento hanebný výsledok sa fanúšikom maďarského klubu ospravedlnil Hunor Strenk. Doterajší asistent Marcela Rodmana, ktorý krátkodobo plní pozíciu hlavného kouč, kým nepriletí z Kanady Glen Hanlon: "Chcem sa ospravedlniť našim fanúšikom, špeciálne tým, ktorí cestovali sem do Nových Zámkov z Miškolca povzbudiť nás. To je najdôležitejšie. Potom samozrejme gratulujem Novým Zámkom, ktoré odohrali dobrý zápas. Sú momentálne v dobrej forme. My nie," hovoril iba 28-ročný Maďar.

Prečítajte si aj

Southorn hádzal veci po rozhodcovi, Ceman si nebral servítky: To, ako sa rozhodujú zápasy je hanba pre celú ligu, hovorí

DVTK sa v poslednom období trápi, o čom hovorí aj samotná výmena trénerov: "Je dobré, že príde Glen Hanlon a skúsime zabojovať o play off," doplnil Strenk. Naopak, Miroslav Mosnár, tréner Nových Zámkov, bol nadšený: "Mali sme dobrý začiatok, viedli sme 3:0, no potom súper dvoma gólmi skorigoval. Chlapcom sme museli dohovoriť. veľmi nám pomohla tá presilovka, kde sme dali štyri góly a súperovi sa tam hralo ťažko. Dva góly sme dnes dali aj v oslabení, to teší."

Zdieľajte:
Pridal: Matej Kubove
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články