Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Abdul v Zápase hviezd išiel naplno, dokonca sa hodil do strely: Bola vypísaná odmena, smial sa

TRENČÍN - Český útočník Jindřich Abdul, momentálne najproduktívnejší muž Tipsport ligy, v All-Stars zápase svoje štatistiky nepotvrdil a z hry nestrelil žiadny gól. Získal iba jednu asistenciu.
MetaTitle: SR Hokej TL All Star víkend Zápas hviezd TNX.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Samozrejme, že ide o exhibičný zápas, takže žiadne závery nerobíme. Každopádne, duel si vychutnal naplno: "Užili si to parádne ľudia a aj my. Naplnilo to očakávania, bola to naozaj krásna akcia. Išlo hlavne o zábavu a účel to rozhodne splnilo," povedal nám. Zaujímavý bol pre neho aj formát 3 na 3: "Bolo to dobré, ale dosť náročné. Navyše po sobotnom večeri," smial sa.

Prečítajte si aj

Na snímke uprostred hráčom zápasu bol vyhlásený Jordan Hickmott (Team Gáborík) po zápase All Star víkend Tipsport Ligy ZHickmott si ukradol celú šou pre seba, Southorn do bitky s Beskorowanym nešiel

Síce išlo iba o tzv. priateľské zápolenie, práve Abdul to bral niekedy ako naozaj a raz sa aj hodil do strely: "Všetci sme športovci a každý zápas chceme vyhrať. Tu navyše bola vypísaná odmena. Bohužiaľ nám to nevyšlo a vyhral tím Mariána Gáboríka," vysvetľoval.

Mužstvo Mariána Hossu, aj s Abdulom v kádri, prehralo o dva góly 14:16: "Taktika nebola žiadna. My sme prišli o výhru v súťažiach zručností, kde sme dali menej gólov a to rozhodlo," dodal stále mladý útočník.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: hokejovysvet.sk/Matej Kubove

Diskusia

Podobné články