Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Michalovce si zaslúžili vyhrať, my sme nepodali dobrý výkon, hovorí Ceman

MICHALOVCE - Michalovce prehrali posledné dva zápasy vo Zvolene a Detve, ale doma naposledy nezískali dva alebo tri body ešte pred Vianocami proti Košiciam.
MetaTitle: SR hokej 41 kolo TL Banská Bystrica Michalovce KEX.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Zverenci trénera Miroslava Chudého to na HC ´05 iClinic Banská Bystrica vedia. Bodovali v každom vzájomnom zápase tejto sezóny. Doma vyhrali oba zápasy, z dvoch vonkajších získali dva body za dve prehry po predĺžení, čo je na nováčika v dueloch s majstrom výborná bilancia. V piatok otváral skóre Ventela, na začiatku druhej tretiny ho zvýšil Galamboš: "My sme nemali najlepší vstup do zápasu. Nemohli sme očakávať, že keď budeme hrať na začiatku zle, tak vyhráme zápas," hovoril tréner hostí Dan Ceman.

Prečítajte si aj

MetaHeadline: HC Slovan Bratislava - HC 07 WPC Koliba Detva.Slovan napriek výhre a prvému miestu v tabuľke spokojný nebol, Turek hodnotil zápas po prehre pozitívne

Jeho hráči síce zásluhou Ihnačáka a Jána Brejčáka vyrovnali, no v predĺžení rozhodol Mikko Pukka: "Mali sme šťastie, že sme získali aspoň bod, pretože prvých štyridsať minút boli Michalovce lepšie. Nám sa podarilo našťastie vyrovnať. Prvé dve tretiny to bola bitka. Michalovce hrajú dobre v defenzíve. zaslúžili si ísť do vedenia 2:0. Aj keď sme sa vrátili do zápasu, tak Michalovce si výhru zaslúžili. Nebol to od nás dostačujúci výkon," nadviazal na svoje slová kanadský kouč.

Asistent hlavného trénera Michaloviec - Peter Bartoš, mohol byť spokojný: "Po dvoch prehrách u súperov sme chceli uspieť. Proti nám však hral veľmi disciplinovaný súper, ktorý po celom klzisku čakal na chyby súpera. Pre nás bolo veľmi dôležité, že sme v závere ubránili dve oslabenia. Podržal nás brankár Surák, ktorý vymenil zraneného Trenčana. Konečne sme zdolali Banskú Bystricu po predĺžení, pretože v dvoch predošlých zápasoch sme s ňou takto prehrali. Chalani bojovali a víťazstvo si podľa mňa zaslúžili," povedal na tlačovke.

Prečítajte si aj

Zvolen Poprad Zvolen Poprad.Poprad plánuje priviesť na uvoľnené miesto novú posilu, Zvolen po odchode Fatula počká na Maiera

Gólový účet v novom pôsobisku si otvoril taliansko-kanadský útočník Brian Ihnačák. Radšej by bol za tri body: "Proti nám stál však zdatný súper, hral svoj hokej a to mu stačilo na dva body. Pomaly sme sa rozbiehali. Neviem čím to bolo, či kvôli tej dlhej ceste alebo ľadu. Chýbali nám presnejšie nahrávky, domáci boli o krok vpred. Našťastie sme sa v druhej polovici chytili, vrátili sme sa do zápasu. Škoda len toho konca riadneho hracieho času, že sme naše šance nepremenili," dodal.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: hokejovysvet.sk

Diskusia

Podobné články