Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

VIDEO Dalhuisen nepredstavuje poslednú zmenu, avizuje popradský riaditeľ

POPRAD - V Poprade sa to hýbe. Mužstvo trénera Petra Mikulu krok po kroku podlieha zmenám.
Jurínyi bol členom organizačného výboru Tatranského pohára.
Zdroj: Ivan Harčár
Zdieľajte:

Mlynarovič, Leclerc, Karterud či Ťavoda. Títo hokejisti v nedávnej minulosti odišli spod Tatier. Prvý menovaný bol poslaný na hosťovanie k majstrovi pod Urpín, francúzsky legionár na Slovensku nechcel hrať, Škandinávec nepresvedčil a zvolenský odchovanec bol vymenený do Michaloviec za holandskú protihodnotu menom Mike Dalhuisen.

Prečítajte si aj

Šuplera neposlúcha zdravie. Kvôli nemu ukončil pôsobenie v Donecku.VIDEO Spoločne vytiahli Slovensko do A-kategórie: Šuplerovi prekáža samovláda Šatana

„Pred sezónou sme podpísali kvalitných hráčov zo zahraničia, ktorí mali za sebou vydarené obdobia, avšak v novom pôsobisku pri vplyve mnohých faktorov to tak už nemusí byť. Aj teraz niektorí z nich naplnili našu predstavu, iní nie. Na náš alebo ich podnet sme preto ukončili niekoľko kontraktov a zároveň sme hľadali náhradu,“ rozprával pre oficiálnu stránku HK Poprad riaditeľ Ľudovít Jurínyi. "adali sme kvalitného obrancu s dobrou strelou, ktorý si vie vybudovať rešpekt a taktiež kedy pritvrdiť. Komunikovali sme s prezidentom HK Dukla Ingema Michalovce pánom Martinom Burinským a zrealizovali túto výmenu. Spoločne veríme, že to pomôže obom hráčom a najmä tímom. Taktiež chcem aj touto cestou poďakovať Jánovi Ťavodovi za jeho prínos,“ komentoval čerstvý "trejd" bývalý hokejista kamzíkov.

Prečítajte si aj

Martin Čakajík skončil v Katoviciach.VIDEO Trenčiansky veterán je po Novom roku bez klubu: Koniec kariéry?

Pohybom v kádri rozhodne nie je koniec. Jurínyi presne pomenoval problém, kde to Popradu škrípe. „V najbližších dňoch dôjde ešte k pohybom v tíme. Po nich sa chceme zastabilizovať, aby sme boli v čo najlepšej pozícii. Prvé dva a štvrtý útok nám fungujú, resp. odvádzajú požadovanú prácu. Tretí útok nie je optimálny. Musíme vystužiť aj obranu,“ doplnil šéf popradského klubu.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: hkpoprad.sk

Diskusia

Podobné články