Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

VIDEO Čo zápas, to bod, ale prepustili ho: Vráti sa 40-ročný matador z Trenčína domov?

HULL - Hneď v prvej sezóne ovládol Anglicko, ale prekvapujúco skončil. Skúsený 40-ročný útočník Peter Fabuš je momentálne na voľnej nohe.
Fabuš v Anglicku viedol štatistiky, ale skončil.
Fabuš v Anglicku viedol štatistiky, ale skončil. Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Peter Fabuš druhýkrát odišiel z Dukly Trenčín v sezóne 2012/13. Zamieril do bieloruského Grodna. Nasledovali štyri skvelé ročníky v kazašskom Pavlodare, ktoré okorenil o dva majstrovské tituly.

Prečítajte si aj

Jorgen Karterud Jorgen Karterud.VIDEO Karterud dlho bez práce neostal

Od roka 2017 bol ofenzívnou hviezdou rumunského klubu SC Cszíkszereda, ktorá hráva domácu súťaž i medzinárodnú Erste Ligu. V tejto sezóne pôsobil v anglickom tíme Hull Pirates. Nazbieral 31 bodov, ale mužstvo opustil. Manažér Jason Hewitt komentoval odchod slovenského matadora nasledovne:

Prečítajte si aj

Šuplera neposlúcha zdravie. Kvôli nemu ukončil pôsobenie v Donecku.VIDEO Spoločne vytiahli Slovensko do A-kategórie: Šuplerovi prekáža samovláda Šatana

"Tieto rozhodnutia nie sú nikdy jednoduché. S manažmentom sme vycítili, že je potrebné urobiť zmenu na Petrovom poste (center)," uviedol. Fabuš je v krátkom slede po Čakajíkovi druhým odchovancom Trenčína, ktorý v súčasnosti nemá prácu.

ANKETA: Prídu Fabuš i Čakajík dohrať kariéru domov?

  • Áno, mali by skončiť tam, kde začínali.

    90%

  • Nie, ešte sa nechystajú vrátiť domov.

    10%

Zdieľajte:
Zdroj informácií: eliteprospects.com

Diskusia

Podobné články