Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

VIDEO Nitra prišla približne na mesiac o svoju kanadskú hviezdu

NITRA - Tipsportligový klub HK Nitra sa bude musieť približne 3-4 týždne zaobísť bez kanadského útočníka Krisa Versteega. Ten nedávno reprezentoval Kanadu na Spenglerovom pohári, no vo finálovom zápase proti Třincu (4:0) sa zranil a liečiť by sa mal približne 3-4 týždne. Nitriansky klub o tom informoval na oficiálnej stránke.
Kris Versteeg Nitra.
Zdroj: hockeynitra.com
Zdieľajte:

Versteeg stihol po príchode do Nitry odohrať dva zápasy v najvyššej slovenskej súťaži. Neskôr, na základe dohody s vedením klubu, reprezentoval Kanadu na prestížnom Spenglerovom pohári vo švajčiarskom Davose. V štyroch zápasoch získal 5 kanadských bodov za 3 góly a 2 asistencie. Bilanciou 1+1 sa podieľal na finálovom víťazstve nad Třincom, no duel sa pre neho predčasne skončil.

Prečítajte si aj

MetaTitle: ČR SR Ostrava hokej MS20 štvrťfinále Slovensko Kanada.VIDEO Legendy reagujú na výkon SR 20 v Česku: Hrala generácia bohatých rodičov

"Po zápase cítil, že bolesť môže znamenať zlomeninu kostičky v chodidle. Ako sa ukázalo na dôkladnom vyšetrení u kanadského špecialistu, zlomenina sa potvrdila. Doba liečby je stanovená na 3-4 týždne. Ak všetko pôjde podľa predstáv, do Nitry by sa mohol vrátiť okolo 20. januára. Určite to neznamená jeho koniec v Nitre. Akékoľvek ďalšie špekulácie, ktoré nás zarazili v diskusiách, absolútne vylučujeme. Pri oboch jeho absenciách ide, resp. išlo, o reálne zranenia," uviedol nitriansky klub na oficiálnej stránke.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články