window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Hokejový svet Hľadať
Hokejový svet

VIDEO Jedného rivala zničil, či dokáže aj druhého, to rozhodnú kompetentní

POPRAD - Dve brilantné série na seba narazili na zimnom štadióne v Poprade. Bolo jasné, že jedna sa skončí. Skončila tá popradská.
Zdroj: 32552
Zdieľajte:

Košický brankár Stanislav Škorvánek je viacmenej v pozícii čakateľa na svoju príležitosť. Tréneri sa rozhodli pred derby pod Tatrami uprednostniť ho pred skúsenejším Košarišťanom. Mali šťastnú ruku. 23-ročný rodák zo Žiliny sa im odvďačil čistým štítom v neľahkom meraní síl. "Nehľadal by som v tom nič veľké," krotil víťazné emócie po vychytanej nule na ľade tradičného rivala Oceliarov.

Prečítajte si aj

VIDEO Túžbou SR 20 vyhrať MS v Třinci, Čajkovič vníma dejisko ako obrovskú výhodu

Na rad prichádzajú nielen vianočné sviatky, ale aj jeden hokejový. A to doslova. V tzv. štefánskom kole pricestuje do Steel arény bratislavský Slovan. Bude to ďalšie derby, tentoraz medzi východom a západom. Toto zápolenie bude sledovať 8347 divákov. "Je to na tréneroch, koho pošlú do brány. Avšak Košarišťan chytá výborne a myslím si, že si to odchytá on," povedal Škorvánek mladší. "Určite sme boli svedkami kvalitného hokeja. Poprad takisto ťahal sériu ako my. Dali sme prvý gól, potom druhý a som rád, že sme to vyhrali na nulu," pochvaľoval si jubilejnú desiatu výhru v poradí.

Prečítajte si aj

VIDEO Jaroslav Halák nepotešil spoluhráčov: Škoda, že brankár nemá nikoho za sebou

Podľa očakávania kamzíci zapli tretiu tretinu a dostávali lídra pod tlak. Napokon ostala roleta zatiahnutá. "Hralo sa dlhšie v našej tretine a častejšie sme puk iba vyhadzovali. Našťastie som ani raz nekapituloval," odfúkol si košický gólman. Košice sú teda po 33 kolách na pozícii, kde ich chcú vidieť fanúšikovia. No opatrnosť pred ďalším vývojom súťaže je na mieste. "Nesmieme sa uspokojiť. To, že sme prví, nič nerieši. Ešte je len december. Ozajstné súboje prídu o pár mesiacov," uzavrel Škorvánek.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: hokejovysvet.sk

Diskusia

Podobné články