Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Žiar nad Hronom získal dve mladé posily z HKM Zvolen

ŽIAR NAD HRONOM - Hokejový HK MŠK Indian Žiar nad Hronom získal dve posily z HKM Zvolen.
Ziar nad hronom brezno.
Zdroj: HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
Zdieľajte:

Najbližší zápas v Dolnom Kubíne už odohrá mužstvo aj s najnovšími posilami, Žiarčanmi obliekajúcimi dres zvolenského HKM! Prichádzajú útočník Martin Magdolen a obranca Jakub Dubina. Obaja sú odchovancami zvolenského hokeja, kde prešli mládežníckymi kategóriami a obliekli si aj dres extraligového A tímu.

Prečítajte si aj

MetaDescription: Tomi Karhunen, Tappara #33 Liigan jääkiekko-ottelu, puolivälierä, Tappara vs. Lukko 26.3.2016, klo 14:2VIDEO Bývalý fínsky brankár Slovana má nový klub, mieri do Švajčiarska

Martin Magdolen odohral v uplynulej sezóne za zvolenskú „juniorku“ 31 zápasov a nazbieral neuveriteľných 113 kanadských bodov! Strelil 44 gólov a na ďalších 69 prihral. Okrem toho odohral aj 39 zápasov v drese Prešova, kde nazbieral ďalších 25 bodov za 6 gólov a 19 asistencií.

V aktuálnej sezóne má na konte už ďalších 53 bodov v juniorských tímoch Zvolena a Žiliny. Za žilinské „áčko“ odohral 6 prvoligových zápasov, v ktorých prihral na dva góly.

Jakub Dubina je kvalitný obranca, ktorý má cit pre gólovú prihrávku. V predchádzajúcej sezóne nazbieral v juniorskom tíme 49 kanadských bodov, za 7 gólov a 42 asistencií, čo je na obrancu vynikajúca štatistika! V aktuálnej sezóne pravidelne nastupoval za juniorské tímy Zvolena a Žiliny. Za A tím Žiliny nastúpil v dvoch súťažných zápasoch v 1. lige. Dubina bol vlani taktiež súčasťou HC Prešov.

Prečítajte si aj

Banskíá Bystráca Bartanus erty.Bartánus chytá formu, gólové suchoty sú minulosťou: V týchto situáciách je najväčším nepriateľom vaša hlava
Zdieľajte:
Zdroj informácií: hokejovysvet.sk

Diskusia

Podobné články