Humenné strelilo desať gólov, Žiar nad Hronom vo fantastickom zápase porazil Brezno

BRATISLAVA - Sobota opäť už tradične patrila 2. lige. Zaujalo Humenné, ktoré porazilo 10:2 Gelnicu, MHk 32 Liptovský Mikuláš B vyhral v Sabinove, Senica uspela s Partizánskym.
Zdroj: 32987

Fantastický zápas ale videli fanúšikovia v Brezne, kde pricestoval HK MŠK Žiar nad Hronom. Hostia rýchlo viedli 2:0, lenže domáci Koštiaľ hattrickom ešte v prvej tretine skóre otočil. Brezno následne odskočilo na 4:2 aj 5:3, no duel doputoval do predĺženia, v ktorom rozhodol Ivan Jakubík. Tešiť sa teda mohli hosťujúci hráči.

VIDEO Martin získal z Česka perspektívneho mladého útočníka

HC Prievidza - MHK Dolný Kubín 1:2

Góly: 21. Uhliar (Mendel, Pánis) - 18. Bukna (Záň, M. Jendroľ), 30. Sluka (Jonák)

HK Sabinov - MHK 32 Liptovský Mikuláš B 3:5

Góly: 12. Triščík (Váhovský), 15. Ferenc (Duplinský), 20. Segľa - 12. M. Graňák (Halaj, Revaj), 15. Šoltís (Bacúr, M. Graňák), 29. Danko (Pavlovič, Židek), 34. Bacúr (Jurkovič), 52. Šoltís (Pavlovič, Židek)

HC Rebellion Gelnica - HC 19 Humenné 2:10

Góly: 26. D. Dravecký, 60. Jabrocký (Hajduk, Chmeľ) - 20. J. Skokan (M. Nagy, Banovský), 24. Novický (Vaško, Markuš), 29. Fedorko (Vaško, Markuš), 37. Šiňanský (Ondrej, Novický), 40. Fedorko (Banovský, Ondrej), 44. Fedorko (Markuš, Vaško), 48. Vaško (Markuš, Fedorko), 49. Banovský (M. Nagy, J. Skokan), 52. Fajčák (Šiňanský, Novický), 55. Šándor

HK 2016 Trebišov - HKM Rimavská Sobota 1:3

Góly: 55. Franc (Uhrin, Stríž) - 24. Šagát (J. Slovák), 48. Zorvan, 60. Šagát (Filipiak, J. Slovák)

HK Bardejov - UKS MOSiR Sanok 1:3

Góly: 58. Renčok (Paulovský, Koksharov) - 4. Strzyžowski (Filipek, Bialy), 7. Filipek (Strzyžowski, Bialy), 60. Bialy (Strzyžowski)

HK 91 Senica - HK Iskra Partizánske 6:2

Góly: 16. Heleši (Baránek), 18. Dolinajec (Záviš, M. Konečný), 19. Kuna (Baránek, Dolinajec), 26. Čagan (Daniel, Heleši), 40. Baránek (Dolinajec, M. Konečný), 47. Baránek (Dolinajec, M. Konečný) - 31. Peniaška (J. Gašparovič, Školka), 56. Káčer (Školka, Ondruš)

Hráč je ako kočovník, hovorí Šťastný. Vo Zvolene sa teší na derby zápasy

HK Brezno - HK MŠK Indian Žiar nad Hronom 5:6pp

Góly: 11. Koštial (Faško), 13. Koštial (Faško), 20. Koštial (ts), 22. Pinka (Znak, P. Lunter), 27. Zemančík - 3. Mihalík (Dobrý, Stumpel), 5. Srnka (Iždinský, Nádašdi), 28. Goga (Srnka), 43. Goga (Srnka, Káčer), 48. Jakubík (Uram, Nádašdi), 64. Jakubík (Uram, Nádašdi)

Zdroj informácií: hockeyslovakia.sk