Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Fiasko v Piešťanoch: Na zápas SR 18 proti Capitals neprišlo ani dvadsať divákov

PIEŠŤANY - V netradičnom čase vo štvrtok 21. novembra o 12:15 proti sebe nastúpila slovenská reprezentácia do 18 rokov a Bratislava Capitals.
Petrinec Sloboda Varga.
Zdroj: facebook.com/bratislavacapitals
Zdieľajte:

Stretnutie v rámci druhej najvyššej slovenskej súťaže (SHL) v piešťanskej Easton Aréne videlo iba neskutočných sedemnásť divákov. Vina však bude predovšetkým na kompetentných, ktorí schválili termín stretnutia a nie na samotných divákoch. Väčšina z nich cez školské či pracovné povinnosti prísť rozhodne nemohla. Osemnástka stále čaká na prvý bod, nepriaznivú sériu natiahla na osem duelov.

Prečítajte si aj

MetaHeadline: HC'05 iClinic Banská Bystrica - HKM Zvolen.Napriek rivalite hrali za oba kluby: Kto v posledných rokoch obliekol dres Banskej Bystrice aj Nitry?

SR 18 – HC Bratislava Capitals 0:4 (0:1, 0:0, 0:3)

Góly: 19. Sloboda (R. Varga, T. Varga), 47. Kalináč (Jankovič, Bača), 51. Surovka (Hudec, Kalináč), 53. Vašaš (Slovák, Selleck). Rozhodovali: Peterka - Ševčík, Znak, vylúčenia: 7:8 na 2 min, navyše Vaňo na 10 min nešportové správanie - Selleck na 10 min nešportové správanie, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, 17 divákov

Zdieľajte:
Zdroje informácií: hokejovysvet.sk, TASR

Diskusia

Podobné články