Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

VIDEO Nikam nebude utekať, na šancu čakal dvakrát

TRENČÍN - Našu najvyššiu súťaž hral šesť rokov dozadu. Predtým to bolo v Poprade, teraz v Trenčíne. Český útočník Stanislav Balán má pred sebou ešte minimálne mesiac pod hradom Matúša Čáka. A možno tam ostane natrvalo.
Balán je na skúške v Trenčíne.
Balán je na skúške v Trenčíne. Zdroj: Vladimír Koláček
Zdieľajte:

„Nikam preč rozhodne nechcem utekať. Na túto možnosť, a síce pôsobiť v Trenčíne, som čakal a priznám sa, že to bolo už pred začiatkom sezóny. Vtedy to nevyšlo. Som rád za túto možnosť, že som dostal šancu sa ukázať a urobím všetko pre to, aby som sa tu udržal a pomohol tímu,“ povedal k svojmu hosťovaniu v tíme Dukly Balán, ktorý sa dostal do Trenčína až na druhý pokus.

Prečítajte si aj

Bence Balisz MAC budapest.Budapešť si nenapravila chuť po debakli, nováčik sa vracia do prvej šestky

Po príchode k majstrovi zo sezóny 2003/04 sa stretol v kabíne s bývalým slovenským reprezentantom a držiteľom striebornej a bronzovej medaily z MS Brankom Radivojevičom. Ako je známe, ten v apríli definitívne zavesil korčule na klinec, aj keď nedávno pomohol tímu na ľade z dôvodu väčšej maródky. Radivojevič dlhodobo hrával v Česku, a tak bol súperom 33-ročného rodáka z Hodonína. Dnes je situácia odlišná.

Prečítajte si aj

Tréner Nitry Bažány.VIDEO Kris Versteeg jednou nohou v Nitre: Kariéru chcem ukončiť po boku brata

„Je veľa trénerov, ktorí hokej nikdy nehrali. Vyštudujú školu a následne chcú trénovať. V tomto je však citeľný rozdiel, že ak niekto hokej hral a následne sa dá na trénerskú kariéru, tak je to cítiť. Pre mňa je to oveľa väčší tréner ako ten, čo príde ako teoretik zo školy a nikdy nehral,“ doplnil v rozhovore pre web klubu Stanislav Balán.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: hkdukla.sk

Diskusia

Podobné články