Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

VIDEO Kris Versteeg jednou nohou v Nitre: Kariéru chcem ukončiť po boku brata

NITRA - Naša Tipsport liga možno o pár dní privíta meno svetového formátu.
Tréner Nitry Bažány.
Zdroj: xxx
Zdieľajte:

Kris Versteeg už nepôsobí v zámorskej AHL. Jeho kroky budú pravdepodobne nasmerované do Nitry, kde hráva jeho brat Mitch a kde to vlani už skúšal. Stalo sa tak pri jeho návšteve mesta pod Zoborom a dokonca absolvoval niekoľko tréningov s tipsportligistom.

Prečítajte si aj

Korcule hokejka puk ilustracia.VIDEO Oklieštená Žilina porazila mladíkov zo SR 18, Dlugoš sa v závere poriadne vyventiloval

Vtedy sa však vyskytli problémy s Avangardom Omsk. Jeho požiadavky ale Nitra nedokázala splniť. Súčasný stav je oveľa jednoduchší. Versteeg naznačil svoju budúcnosť ešte v zámorských médiách. „Jediný spôsob, ako by som ešte mohol hrať hokej je, že pôjdem reprezentovať Kanadu na Spengler Cup alebo hrať s mojím bratom na Slovensku. Je to určite môj posledný rok. Uvidíme, akým smerom sa veci pohnú v najbližších týždňoch. Chcem hrať s mojím bratom a uvidíme, čo sa tam stane,” uviedol Kris Versteeg pre portál the-rink.com. Mitch Versteeg povedal, že bude brata okamžite telefonicky kontaktovať a predpovedá, že je dobrá šanca, aby si obliekol dres s Corgoňom na hrudi. Jeho koniec uvítal aj tréner mužstva Marián Bažány.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: sport.sk

Diskusia

Podobné články