Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

FOTO Bizarný tréning v KHL: Hokejisti Vladivostoku trénovali s mačkou, ktorá trpí nadváhou

MOSKVA - Hokejisti klubu Admiral Vladivostok, v ktorom pôsobí aj slovenský útočník Martin Bakoš, mali na tréningu netradičnú spoločnosť. Spolu s hráčmi totiž v posilňovni pod taktovkou trénera Nikolaja Pronina cvičila aj mačka.
Admiral Vladivostok dostal od KHL stopku na zmeny v kádri.
Zdroj: hcadmiral.ru
Zdieľajte:

Nezvyčajné dobrodružstvo sa zrodilo na letisku Šeremetevo v Moskve. Cestujúci Michal Galin cestoval z hlavného mesta Lotyšska Rigy do Vladivostoku, ale pri prestupe na moskovskom letisku nastali problémy. Pracovníci letiska mu totiž neumožnili vstúpiť na palubu s kocúrom Viktorom, ktorý vážil vyše 10 kíl, čo je proti predpisom leteckej spoločnosti. Aeroflot umožňuje mať u seba príručnú batožinu do 8 kilogramov. "Letel som už vyše tristokrát, ale toto sa mi ešte nestalo. Márne som vysvetľoval, že dať mačku do podpalubia, by bolo pre ňu hrozné a mala by do smrti nočné mory, boli neoblomní," citoval Galina portál championat.com.

Prečítajte si aj

Jendek Slovan hrac.TOP 5 najlepších juniorov v doterajšom priebehu tejto sezóny Tipsport ligy

Galin napokon vyriešil situáciu veľmi kuriózne, kocúra použil ako kožušinu okolo krku a do lietadla ho napokon pustili. O celej veci sa neskôr dozvedeli aj v klube Admiral Vladivostok. Majiteľ kocúra dostal pozvanie na tréning, aby mu pomohli s nadváhou. Klub o tom informoval na sociálnych sieťach. "Viktor sa zúčastnil na plnohodnotnom výcviku vedeného trénerom Proninom. Cvičil s lanom, bežeckým pásom, absolvoval silové cvičenia, všetko vážne. Mal aj úľavy, o nich sa hokejistom môže len snívať."

Príspevok zdieľali aj na sociálnych sieťach oficiálnych účtov Kontinentálnej hokejovej ligy, neskôr ho však po dohode s Aeroflotom stiahli. Letecká spoločnosť totiž namietala, že ju uráža a kazí jej reputáciu.

10-килограммовый кот Виктор летел из Риги во Владивосток не просто так: у него была персональная тренировка в @hcadmiral под руководством Николая Пронина. ? 10-kg (22-pound) cat Viktor traveled from Riga to Vladivostok for a reason: he had scheduled an individual practice with Admiral's strength and conditioning coach Nikolai Pronin.

Príspevok, ktorý zdieľa КХЛ (@khl),

Zdieľajte:
Pridal: Matej Kubove
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články