Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Slovenky nestačili na Čínu, prehrali sme o jeden gól

VRANOV NAD TOPĽOU - Slovenské hokejové reprezentantky prehrali v piatkovom prípravnom stretnutí vo Vranove nad Topľou s Čínou 1:2. Zverenky trénera Mateja Ševčíka si na zápas "odskočili" z Turnaja šiestich krajín, ktorý sa od stredy hrá v Michalovciach, tento výsledok sa do tabuľky podujatia nezapočítaval.
Tasr-slovensko-zeny-miriam -mikeskova-druha-sprav a-06-04-201.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Slovenky sa ujali vedenia už v 6. minúte zásluhou Diany Vargovej, národný tím, v pozmenenej zostave v porovnaní s duelmi proti Francúzsku a Nórsku, však v druhej tretine o náskok prišiel, keď inkasoval z hokejok Liuovej a Wenovej. Ženskú reprezentáciu čaká v sobotu záverečný zápas na turnaji v Michalovciach, v ktorom sa v súboji o 3. miesto postaví proti druhému tímu B-skupiny. Informoval o tom web SZĽH.

Prečítajte si aj

MetaHeadline: Toronto - Ottawa.Rozhodlo sa o budúcnosti Marinčina a Jurča: Ako dopadli na waiver listine?

SLOVENSKO – Čína 1:2 (1:0, 0:2, 0:0)

Gól SR: 6. Vargová (Dzurinová). Rozhodovali: Pavlotty – Varga, Babjak, vylúčené: 1:4, presilovky 1:0, oslabenia: 0:0.

Zostava SR: Zimková – Drábeková, Košecká, Kučerková, Šulíková, Vargová, L. Ištocyová– Hlinková, Čupková, Nemčeková, Halušková, Kúbeková, Maskaľová, Korenková, Trebulová, Sádecká, Suráková, Hajniková, Dzurinová

Matej Ševčík, tréner SR: "Zápas bol charakterizovaný tým, že sa hral na menšom priestore. My sme urobili nejaké zmeny v zostave, ale to nemôže byť výhovorka. Neprispôsobili sme sa podmienkam, ktoré boli vo Vranove – podarilo sa nám to až v tretej tretine. Ale to už bol súper v takej emócii, že sa mu podarilo výsledok uchrániť vo svoj prospech. Mali sme viac striel i viac z hry, ale naša efektivita a bojovnosť neboli na takej úrovni, ako by to malo byť v reprezentačnom drese. V sobotňajšom zápase o 3. miesto na turnaji sa pravdepodobne vrátime k osvedčenej zostave. My potrebujeme vyhrávať a to je náš cieľ aj v poslednom zápase turnaja v Michalovciach."

Prečítajte si aj

Paločko už vyše mesiaca pauzuje.Nešťastnou náhodou takmer prišiel o palec: Teraz ďakuje doktorom a verí, že na ľad sa vráti už v decembri
Zdieľajte:
Pridal: Matej Kubove
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články