Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

VIDEO Matúš Paločko prezradil niečo o svojom vážnom zranení: Ďakujem doktorovi, že mi zachránil palec!

POPRAD - Tipsportligový klub HK Poprad už mesiac čaká na zotavenie útočníka Matúša Paločka.
Paločko už vyše mesiaca pauzuje.
Paločko už vyše mesiaca pauzuje. Zdroj: Ivan Harčár
Zdieľajte:

Rodák kamzíkov utrpel vážne zranenie ešte 7. októbra. Stalo sa mu to vo voľnom čase. „Bola to chvíľka nepozornosti, je mi z toho smutno, ale ideme ďalej. Život píše aj smutné príbehy,“ spomína na najhorší okamih života 28-ročný Matúš Paločko.

Prečítajte si aj

Slovenský pravý krídelník Colorada Avalanche Marek Svatoš sa teší z gólu Dallasu Stars v predĺžení.VIDEO Marek Svatoš: Doma zobral titul, ukončil kariéru a nečakane opustil svet

Starší brat Mateja, taktiež hokejistu Popradu, takmer prišiel o palec na ruke, ktorý mu dokázal zachrániť lekár klubu MUDr. Martin Lajoš. „Prvoradý cieľ bolo zachrániť mi palec. Pánovi doktorovi Lajošovi ďakujem za to, že sa mu to podarilo. Lebo nebyť jeho, tak možno teraz nemám palec. Som však šťastný, že ho mám a myslím pozitívne v to, že bude plne funkčný,“ opísal desivé chvíle. Ako sám naznačil, čaká ho ešte jeden operačný zákrok. „Mám ísť na kontrolu a vyšetrením sa zistí, či sú tkanivá zahojené. Čaká ma ešte jedna operácia a verím, že bude posledná. Rehabilitujem podľa pokynov lekára,“ doplnil Paločko, ktorý by sa chcel vrátiť do tipsportligového dresu už budúci mesiac.

Prečítajte si aj

Český brankár sa predviedol vo výbornom svetle a značne sa podpísal pod výhru v Košiciach.VIDEO Poprad angažoval staronového gólmana

„Verím tomu, že v decembri nastúpim, aj keď prognózy hovoria o dlhšej rekonvalescencii," dodal s dávkou potrebného sebavedomia útočník Podtatrancov.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: hkpoprad.sk

Diskusia

Podobné články