Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

VIDEO Bývalý útočník Zvolena si ani napriek dobrým výkonom nevypýtal zmluvu, musí si hľadať nový klub

BERLÍN - Kanadský útočník Rob Flick odohral za Ravensburg Towerstars v druhej nemeckej lige deväť zápasov (6+1), ale jeho zmluva, ktorá platila do reprezentačnej prestávky, predĺžená napriek dobrým výkonom nebola. Musí si teda hľadať nový klub.
Rob Flick fotka Zvolen.
Zdroj: litterboxcats.com
Zdieľajte:

Počas minulého ročníka nastupoval Flick v DEL 2 za Eispiraten Crimmitschau, odohral 52 zápasov základnej časti, v ktorých získal 62 bodov za 32 gólov a 27 asistencií. V play-off pridal len tri body (2+1). 28-ročný hokejista pôsobil v minulosti aj v rakúskom Villachu či v HKM Zvolen, kde odohral 15 stretnutí (4+3).

Prečítajte si aj

Na snímke tréner slovenskej hokejovej reprezentácie Craig Ramsay.Nechápem, kde sa ľudia z NHL pozerajú, tvrdí Ramsay a dvojicu slovenských mladíkov z KHL a Tipsport ligy vidí v NHL

Flicka v roku 2010 draftovalo do NHL zo štvrtého kola Chicago Blackhawks, profiligu nikdy neokúsil. V AHL ale odohral 294 stretnutí (40+33) za Rockford IceHogs, Providence Bruins aj Manitobu Moose. Počas ročníka 2009/10 bol najtrestanejším mužom v play-off prestížnej juniorskej OHL-ky.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: eliteprospects.com

Diskusia

Podobné články