Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

VIDEO Chovan vs Šimun: Aká je diagnóza slovenského reprezentanta?

KOŠICE - Nedeľňajší šláger Tipsport ligy medzi Košicami a Nitrou (4:1) sa nešťastne skončil pre dvoch hráčov. Domáci útočník Michal Chovan opúšťal hraciu plochu na nosidlách, hosťujúci Eduard Šimun smeroval do kabíny.
Chovan je vôbec prvým hráčom Košíc, ktorý nosí zlatú prilbu.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

V čase 23:05 ostala zmrazená celá Steel aréna. Na hranici stredného a útočného pásma sa dostali do kontaktu Michal Chovan s Eduardom Šimunom.

Prečítajte si aj

Holly Drgon Zvolen.VIDEO Drgoň s ostrou kritikou do vlastných radov, naznačil Podkonický svoj koniec vo Zvolene?

Výsledok? Pád domáceho hokejistu do mantinelu, po ktorom ostal ležať na ľade. Okamžite boli privolaní lekári aj s nosidlami. Rozhodcovia po krátkej porade udelili hosťujúcemu útočníkovi trest 5+DKZ za vrazenie na mantinel. "Chovan má podozrenie na otras mozgu. Avšak aby sa stanovila presná diagnóza, je potrebné ďalšie vyšetrenie. Po ňom budeme vedieť povedať presný výsledok," hovoril o zdravotnom stave slovenského reprezentanta lekár HC Košice MUDr. Jozef Kubašovský.

Prečítajte si aj

Tréner slovenskej hokejovej reprezentácie Craig Ramsay a jeho asistent Andrej Podkonický.VIDEO Ramsay má vrásky na čele: Z nominácie do Nemecka mu vypadli ďalší dvaja hráči!

Toto zranenie zároveň urobilo samotnému hráčovi i reprezentácii škrt cez rozpočet, nakoľko o tri dni štartuje Nemecký pohár v Krefelde.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: hokejovysvet.sk/Ivan Harčár

Diskusia

Podobné články