VIDEO Andrej Sekera sa tešil z výhry, Marinčin nezabránil prehre Toronta

NEW YORK - Hokejisti Dallasu Stars aj so Slovákom Andrejom Sekerom dosiahli druhé víťazstvo za sebou, tretie v tejto sezóne NHL. V noci na utorok zdolali na vlastnom ľade Ottawu Senators 2:1.
Zdroj: 32383

Sekera odohral 20:16 minúty, dvakrát vystrelil na bránku súpera a inkasoval dvojminútový trest. Toronto, v ktorého zostave bol aj Martin Marinčin, doma podľahlo Columbusu 3:4 po predĺžení. Dvadsaťsedemročný slovenský obranca absolvoval 8:30 minúty a na konte mal mínusový bod.

VIDEO Reprezentoval, chytal Tipsport ligu a teraz čaká na ponuky v skalickej juniorke

Obhajcovia Stanleyho pohára St Louis Blues pretrhli šnúru štyroch prehier, keď doma triumfovali nad Coloradom Avalanche 3:1. Rovnako po štyroch dueloch sa tešila aj Philadelphia, ktorá pred vlastnými fanúšikmi deklasovala Vegas Golden Knights 6:2.

VIDEO "Utajený" fanúšik naložil Marekovi Čiliakovi: Slovenský reprezentant ho inteligentne zotrel

Philadelphia - Vegas 6:2

Toronto - Columbus 3:4pp

St. Louis - Colorado 3:1

Dallas - Ottawa 2:1