Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

VIDEO Vo Zvolene skončil ďalší hráč, porušil životosprávu

ZVOLEN - Jake Hansen, Lukáš Handlovský, ktorý bol vymenený do Popradu za Andreasa Štraucha a teraz aj Miroslav Preisinger, sa zaradil na listinu končiacich hráčov pod Pustým hradom.
Miroslav Preisinger Zvolen.
Zdroj: facebook.com/hkmzvolen
Zdieľajte:

V prípade 28-ročného útočníka ale zavážili iné príčiny, ktoré klub uviedol na svojej webovej stránke. Prinášame celé znenie:

Dôvodom je porušenie životosprávy hráča, ktoré je disciplinárnym prehreškom voči zmluve. Podobné konanie športovca, ktorý by mal byť vzorom aj pre mladých hokejistov v našom klube, je neakceptovateľné, poškodzuje dobré meno klubu a je v ostrom nesúlade s jeho najvyššími ambíciami. K dnešnému dňu preto pôsobenie Miroslava Preisingera vo Zvolene končí.

Prečítajte si aj

MetaKeywords: Slovensko šport hokej Tipsport liga TL BBX HC 05 iClinic Banská Bystrica.VIDEO Liga majstrov? Nikdy viac, hovorí slovenský majster

28-ročný bratislavský rodák nastúpil v tejto sezóne na desať zápasov základnej časti, v ktorých zaznamenal tri góly a jednu asistenciu. Do tímu rytierov prišiel po štyroch sezónach strávených v českej extraligovej Plzni, v roku 2012 získal titul so Slovanom Bratislava. Očakávania zo strany klubu i samotného hráča však počas doterajšieho pôsobenia v drese HKM neboli naplnené, ich cesty sa tak rozchádzajú.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: hkmzvolen.sk

Diskusia

Podobné články