Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Na Žiar nad Hronom čaká zápas proti prvému tímu tabuľky, debut si odkrúti majster sveta

ŽIAR NAD HRONOM - Hokejisti ambiciózneho Žiaru nad Hronom v sobotu doma privítajú zatiaľ prvé mužstvo 2. ligy západ MŠK Púchov.
Ziar nad hronom radost.
Zdroj: HK MŠK Žiar nad Hronom
Zdieľajte:

Tréner Pavel Igríni môže na tento duel počítať aj s najnovšou posilou klubu, ktorou je majster sveta z roku 2002 Marek Uram. Ten nastúpi v ofenzíve tímu zo stredného Slovenska so svojim tradičným číslom 79, ktoré nosil počas celej hráčskej kariéry.

Prečítajte si aj

Marek Hrivík opúšťa zámorie.Skvelý výkon trojbodového Hrívika na body nestačil, Záborský skóroval pri prehre svojho tímu

HK MŠK Žiar nad Hronom sa zatiaľ nachádza na štvrtej priečke tabuľky 2. ligy skupiny západ so ziskom piatich bodov. Najskôr doma porazil 6:2 HK Brezno, potom 4:3 po predĺžení MHK Dolný Kubín a naposledy nestačil na Partizánske, kde prehral 1:3. Ivan Jakubík, Jakub Tatár a Ján Tomáška získali po štyri kanadské body.

MŠK Púchov doposiaľ nazbieral v troch stretnutiach deväť bodov za samé výhry. Porazil 10:3 Bratislavský hokejový klub, 8:1 Senicu na jej ľade a naposledy tesne 4:3 Prievidzu. Štatistikám klubu vládne útočník Kirill Romanov, dvanásťbodový hráč (5+7) má aj osem kladných bodov v štatistike +/-.

Prečítajte si aj

MetaHeadline: Tomáš Tatar, spoluhráči gól oslava.VIDEO Na Tatara sa valí veľká vlna kritiky: Keby to nebol on, tak už nehrá
Zdieľajte:
Zdroj informácií: hokejovysvet.sk

Diskusia

Podobné články