Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Domov sa veľmi tešil, po zranení v prvom striedaní však musí ísť na operáciu

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ - Mladý útočník Patrik Števuliak v lete posilnil Nové Zámky, ktoré v štvrtom kole Tipsport ligy hrali na Liptove. Odchovanec MHK 32 sa na tento duel nesmierne tešil, vracal sa do známeho prostredia. Dopadlo to ale katastrofálne.
MetaHeadline: HC Slovan Bratislava - HC Mikron Nové Zámky.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Už po niekoľkých sekundách musel Titan Arénu nútene opustiť: "Hneď v mojom prvom striedaní som sa dostal do útočnej tretiny, odtlačil som sa od mantinelu, niekto ma dohral a vyskočila mi kľúčna kosť," povedal okamžite po zápase Patrik Števuliak, ktorý si od návratu na ľad materského klubu predstavoval hocičo, len nie toto.

Prečítajte si aj

MetaHeadline: HC'05 iClinic Banská Bystrica - HC Košice.Prehra s Košicami má byť pre majstra budíčkom, Šoltés ľutoval prestrelenú prázdnu bránku

"Mám to vykĺbené, bude to asi operácia. Toto som nečakal. Tešil som sa, bol som aj nervózny, no dopadlo to takto... To som nechcel," nešťastne si povzdychol 23-ročný krídelník. Rodák z Trstenej verí, že sezóna 2019/20 pre neho neskočila: "Idem k doktorovi, ktorý mi povie, čo bude. Viac budem vedieť v sobotu. Dúfam, si v tejto sezóne ešte zahrám, ale uvidíme," uvedomuje si vážnosť zranenia.

Števuliak pritom ročník začal dobre. V zápasoch proti Košiciam a Slovanu Bratislava patril do zostavy, pripísal si dve asistencie. Duel na Liptove si nestihol užiť: "Videl som prvé tri a posledné dve minúty," dodal.

Prečítajte si aj

Jozef Stumpel Nitra.Na strednom Slovensku sa chystá niečo veľké: Jozef Stümpel si zahrá so synom!
Zdieľajte:
Zdroj informácií: hokejovýsvet.sk

Diskusia

Podobné články