Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

VIDEO Poprad vyhorel na ľade v Anglicku, v závere sa strhla hromadná bitka

SHEFFIELD - Hokejisti Popradu počas prípravy odohrali zápas v Anglicku. Súperom bol Sheffield.
Nástup Popradu pred zápasom v Sheffielde.
Nástup Popradu pred zápasom v Sheffielde. Zdroj: facebook.com
Zdieľajte:

Poprad rozbehol duel veľmi dobre. Po prvej tretine vyhrával 2:0. Druhú časť prehral jednoznačne 5:1 a v záverečnom dejstve už len korigoval stav na konečných 4:7 z jeho pohľadu.

Sheffield Steelers – HK Poprad 7:4 (0:2, 5:1, 2:1)

Góly: 28. Connolly (Dowd), 30. Eberle (Meland, Davies), 30. Deluca (Johnson), 36. Vallerand (Dowd), 40. Connolly (Vallerand, Brocklehurst), 53. Lemtyugov (Deluca), 59. Liwing (Deluca) – 4. Mlynarovič (Svitana), 8. Leclerc (Brejčák, Paukovček), 26. Štrauch (Brejčák), 58. Kundrik.

Prečítajte si aj

Sasod sad od oaskd osdk oasdk.VIDEO Na tvrdenia Šťastného nevie odpovedať, k Slovanu sa dostal ako slepé kura k zrnu

Vylúčení: 13:11

Rozhodovali: Smith, Pering – Ions, Staniforth

Zostava Sheffield Steelers: Kantor, Duba – O’Connor, Bettauer – Lemtyugov, Armstrong, Deluca – Liwing, Brocklehurst – Dowd, Connolly, Vallerand – Johnson, Phillips – Eberle, Meland, Davies – Graham, Griffin – Brown, Phillips, Shudra.

Zostava HK Poprad: Vošvrda, Halo – Brejčák, Johansson – Štrauch, Mlynarovič, Svitana – Matejka, Magovac – Leclerc, Paukovček, Karterud – Erving, Fabian – Olejník, Pelamo, Zagrapan – Ťavoda – Paločko Matej, Bjalončík, Paločko Matúš.

Prečítajte si aj

Michal Matousek Banska.Slovenský majster rozbil poľského, Liptáci padli s Rumunmi

František Štolc, tréner HK Poprad: "Prvá tretina bola z našej strany veľmi dobrá. Dokázali sme využiť presilovú hru a skórovali sme aj v hre 5 na 5. Čo sa týka druhej tretiny, tam sme opäť postupovali ďalej, podarilo sa nám využiť ďalšiu presilovú hru a viedli sme 3:0. Následne do toho vstúpil rozhodca, ktorý nás začal zaradom vylučovať a postavil tak súpera na koňa. Oslabenia sme nezvládli, no rozhodca toleroval z jednej strany dosť zákernú hru, čo vyústilo v hromadnú bitku na konci zápasu. Ku tejto bitke sa však schyľovalo už dlhšie, keďže poniektorí hráči Sheffieldu hrali naozaj zákerne. Ak by to boli len nejaké hity alebo tvrdá hra, na to sme samozrejme pripravení, no zákerné fauly hokejkami a kolenami už boli nad naše sily."

Zdieľajte:
Zdroj informácií: hkpoprad.sk

Diskusia

Podobné články