Nitra dostala vo Švajčiarsku poriadny debakel, vybuchla v poslednej tretine

BERN - Hokejisti HK Nitra prehrali na švajčiarskom ľade s Genève-Servette HC vysoko 1:6.
Zdroj: 31471

Dve tretiny však boli nitrianski hokejisti vyrovnaným súperom silného účastníka NLA. Jednoznačnú podobu výsledku dala tretia tretina v nej štyri zásahy v sieti Hanuljaka. Dvakrát sa trafil Eric Fehr, posila z NHL a tri asistencie si pripísal kapitán Noah Rod.

Detva otvorila Vyšehradský pohár výhrou, Michalovce predviedli famózny obrat proti Linzu

HK Nitra - Genève-Servette HC 1:6 (0:0, 1:2, 0:4)

Góly: 26. Pätoprstý (Korím) – 21. Kast (Smons, Wingels), 39. Maurer (Rod, Fehr), 49. Tömmernes (Berthon, Kast), 52. Fehr (Rod, Smirnovs), 54. Wingels, 55. Fehr (Miranda, Rod)

HK Nitra: Hanuljak (Šimboch) – Rais, Mezei, Olsen, Mir. Pupák, M. Versteeg, A. Sloboda, Rácz, Korím – Vešutkin, Fetkovič, Hrušík – Kerbashian, Kollár, Scheidl – Csányi, Šimun, Fominych – Tábi, Čaládi, Pätoprstý