Detva otvorila Vyšehradský pohár výhrou, Michalovce predviedli famózny obrat proti Linzu

BRATISLAVA - Hokejisti HC 07 Detva vyhrali prvý zápas Vyšehradského poháru, keď doma porazili českú Porubu.
Zdroj: 31218

V klasickom prípravnom stretnutí potom Liptovský Mikuláš vyhral na ľade Martina 3:1 po góloch Jakuba Sukeľa, Piatku a Kalouska. Michalovce predviedli skvelý obrat proti Linzu. Ten vyhrával v 51. minúte 0:3, avšak do konca riadneho hracieho času domáci vyrovnali a v nájazdoch rozhodol Lalancette.

Trenčín prehral v riadnom hracom čase, predĺžení aj nájazdoch, zaujímavý zápas pre Hecla

HC 07 Detva - HC Poruba 3:1

Góly Detvy: J. Sýkora, T. Klíma, Ščurko

HC Martin - MHK 32 Liptovský Mikuláš 1:3

Góly: 54. Nauš (Rusina, Melcher) – 12. J. Sukeľ (Lištiak, Oško), 13. Piatka (Vybíral, Nechaj), 37. Kalousek (Babka)

HK Dukla Ingema Michalovce - EHC Linz 4:3

Góly: 52. Hvila (Galamboš, Mašlonka), 56. Linet (Giľák, Safaraleyev), 60. Spilar (Juusela), rozh. nájazd: Lalancette – 14. Lebler (Finn, Gaffal), 26. Gaffal (Brucker), 51. Roach (Gaffal, Lebler)