Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

VIDEO V Mikuláši kompletné bratské trio, bývalý slovenský reprezentant a dvaja Lotyši

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ - Vedenie tipsportligového klubu MHK 32 Liptovský Mikuláš pokračuje so zverejňovaním zaujímavých posíl.
Radosť hráčov Liptovského Mikuláša.
Zdroj: hc07detva.net
Zdieľajte:

Liptáci odštartujú druhú fázu prípravy na sezónu v pondelok 22. júla. Tréneri Anton Tomko a Juraj Halaj hráčom naordinujú telocvičňu, posilňovňu i ľad. Na úvodnom zraze sa bude hlásiť 25 korčuliarov. Z toho 2 brankári, 7 obrancov a 16 útočníkov. "Po roku sa vracia na ľad Richard Stehlík, ktorý je už v podstate ďalší Mikulášan v kádri, keďže sa presťahoval a žije tu v Mikuláši. Veríme, že bude prínosom a pomôže nášmu mužstvu. V riešení je rovnako jeden zahraničný obranca, s ktorým sme tiež predbežne dohodnutý. Ak teda podpíše zmluvu, pripojí sa k nám na začiatku augusta. Ešte ale nič nieje na papieri, a tak by som nerád predbiehal. Tak ako v prípade brankárov, keď bude všetko definitívne, verejnosti predstavíme tohto hráča," uvádza sa v správe Liptákov na ich oficiálnom webe.

Prečítajte si aj

Ól v sieti Slovana, vľavo brankár Marek Čiliak a vpravo Patrik Bačík.VIDEO Slovan predstavil mená prvých posíl, v pondelok štartuje prípravu

Liptovský Mikuláš sa bude môcť spoľahnúť taktiež na služby bratského tria Hunovcov. Richard a Róbert ostali a doplnil ich Rudolf, ktorý sa po ročnom pôsobení v Žiline vrátil domov. Do kádra pribudli aj dvaja lotyšskí útočníci - Karlis Ozolinš a Martins Lavrovs, ktorý už na Slovensku hrával v ročníku 2016/17 za Nové Zámky. Obaja prichádzajú na skúšku.

Prečítajte si aj

Marcel Dlugoš, Daniel Demo a Jozef Baláž oslavujú gól Slovenska proti Kazachstanu.VIDEO Nové Zámky ulovili slovenského reprezentanta do 20 rokov

Hráči MHK 32: Bátory, Poburíny – Petran, Cebák, Stehlík, Kurali, Mezovský, Nemec, Droppa – Macík, Kriška, Ru.Huna, Ri.Huna, Ro.Huna, Piatka, Lištiak, Nechaj, Uhrík, Vybíral, Oško, Haluška, Rolný, Kalousek, Karlis Ozolins (skúška), Martins Lavrovs (skúška).

Zdieľajte:
Zdroj informácií: mhk32lm.sk

Diskusia

Podobné články