Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

VIDEO Slovan má údajne zazmluvnených osem hráčov, v pondelok štartuje prípravu

BRATISLAVA - Dlhé ticho okolo HC Slovan Bratislava sa rozplýva. Podľa Nového Času má klub zmluvne podchytenú osmičku hokejistov pre budúci ročník 2019/20.
Ól v sieti Slovana, vľavo brankár Marek Čiliak a vpravo Patrik Bačík.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Opätovný návrat Slovana Bratislava do Tipsport ligy sa komplikuje. Jeden dlh voči mestu už klub uhradil, ale ostáva ešte vyplatiť peniaze šesťdesiatim hráčom z minulosti. Aj napriek tomu sa formuje nové mužstvo.

Prečítajte si aj

Maxim Čajkovič TASR.VIDEO Úprimné slová talentovaného Slováka: Na NHL ešte nemám a o Európe neuvažujem

V hlavnom meste už ale podľa Nového Času majú pod zmluvou osmičku nových hráčov. Kontrakt s "belasými" údajne podpísali brankár Vladislav Habal, obrancovia Michal Sersen, Patrik Bačík, Eduard Šedivý a Martin Štajnoch. Do útoku pribudli Radovan Puliš, Michael Vandas a český útočník Jindřich Abdul. Po piatich rokoch si má bratislavský dres obliecť aj bývalý slovenský reprezentant Roman Kukumberg.

Prečítajte si aj

Marcel Dlugoš, Daniel Demo a Jozef Baláž oslavujú gól Slovenska proti Kazachstanu.VIDEO Nové Zámky ulovili slovenského reprezentanta do 20 rokov

Informuje o tom sobotňajšie vydanie Nového Času. Slovan zároveň oznámil, že v pondelok 22. júla spúšťa spoločnú prípravu.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: Nový Čas

Diskusia

Podobné články